اول از همه این محرم را به همه انسانهای این کره خالی تسلیت میگم

خوب با سلام به کارمندای محترم هفته نامه دنیای خودرو

در شماره 193 این هفته نامه مطلبی چاپ شده است که در مورد معرفی تمام موتورهای ایرانی که مطالبی چاپ کرده که یه دروغ به محض است که من مخالفت شدید با این قضیه دارم چون به قول این هفته نامه یا به جور دیگه بگم آقای مهندس امین آزاد موتوری که روی پژو و206 و سمند و ریو و... نصب هست تکنولوژی موتور مربوط به همان کارخانه سازنده است نه ایران خودرو سایپا درسته که توی ایران ساخته میشه ولی محاسباتشو کسی دیگری انجام داده است چرا به اسم مهندسای ایرانی ثبت کرده اید.

 در مورد موتورهای EF4, EF7, EF7T , تیبا و موتور دیزلی خوب هر 5 موتور به دست مهندس های دانشگاه آخن آلمان و مهندس های ایرانی درست شده پس یک موتور کاملا ایرانی نمی توان تعریف کرد.

من میخواهم از سردبیر این هفته نامه بپرسم شما که هز همه چیزای این خودرو سازها ایراد منطقی می گرفتید حلا چه شده که موتورهای به قول خودشان موتور ملی طرفداری می کنید این مطلب از هفته نامه شما بعید.

من خودم دانشجوی مهندسی خودرو هستم و هفته نامه شما رو هم از شماره 22 می خونم قبلا خیلی بهتر بود چون انتقاد های سازنده از این خودرو سازها میگرفتید امیدوارم که هم این خودروسازها و هم شما سر عقل بیاید و به فکر این صنعت عقبگرد باشید

ممنون                                               مدیر وبلاگ بیا توخودرو

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 آذر 1389    | توسط: میلاد سلطانی    | طبقه بندی: اطلاعیه،     | نظرات()